NASLOVNICA / Novosti / Tematski dan: Jesen

Tematski dan: Jesen

Autor: Nikola Vuković

14. listopada 2019.

U utorak, 22. listopada 2019. godine organiziramo tematski dan; Jesen.

Jesen u čitankama: 10.50 – 11.40 – park oko škole

Radionica za učenike i roditelje 2.a razreda – 17.00 – 18.30 sati

Ostvarivanje međupredmetnih tema te predmetnih kurikuluma provest ćemo kroz dvije aktivnosti. U prvom dijelu učenici pojedinih razrednih odjela (a) pjevat će pjesme o jeseni, čitati ili recitirati pjesme i tekstove iz čitanki te izrađivati likovno djelo s materijalom iz prirode (lišće, grane…). Ova aktivnost planirana je u vremenu od 10.50 sati do 11.40 sati na prostorima oko škole; park, poligon, igralište.

U popodnevnim satima učiteljica Željka Mihočka te učenici 2.a i njihovi roditelji ( 17.00 – 18.30 sati) druže se u kreativnoj radionici pod nazivom "Sto lica valanki". Učenici će naučiti sve o valankama, prepoznati neke vrste valanki i njihovu namjenu. Tijekom radionice roditelji će rezbariti valanke, učenici će vaditi sjemenke, čistiti ih i pripremiti za sušenje. Dio radova proizašlih iz radionice sudionici će izložiti u školskom parku ispred škole.

Ostale obavijesti

01. veljače 2023.

KAJ SO JELI NAŠI STARI?

U Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju, dana 31.1. 2023. održana je prva u nizu kuharska radionica. Nakon kraćeg […]

01. veljače 2023.

Priprema djece za upis u prvi razred

U protekla dva tjedna stručni suradnici škole (psihologinja, logopedinja i pedagog) te ravnatelj škole kroz različite aktivnosti upoznali su buduće […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content