NASLOVNICA / Novosti / Svjetski tjedan svemira na nastavi Hrvatskoga jezika

Svjetski tjedan svemira na nastavi Hrvatskoga jezika

12. listopada 2018.

Učenici 6. C, 6. D te 8. C i 8. D razreda na nastavi Hrvatskoga jezika u sklopu nastave medijske kulture obilježili su Svjetski tjedan svemira

U sklopu nastave medijske kulture gledali su filmove iz trilogije Star Wars koji su im poslužili kao inspiracija za pisanje znanstveno-fantastičnih priča. Šesti su razredi gledali prvi dio nove trilogije pod nazivom Fantomska prijetnja, a osmi razredi treći dio trilogije Osveta Sitha. Stvaralačkim izražavanjem u pisanju znanstveno-fantastičnih  priča učenici su pokazali veliku maštovitost i zainteresiranost za ovakav oblik nastave.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.