NASLOVNICA / Novosti / Svjetski dan pisanja pisama u 7.d razredu

Svjetski dan pisanja pisama u 7.d razredu

Autor: Branko Maznik

14. svibnja 2019.

Obilježili smo Svjetski dan pisanja pisama u 7.d razredu i poslali smo razglednice sedmašima diljem lijepe naše Hrvatske.

Odlučili smo izvući ''iz naftalina'' zaboravljenu praksu slanja pisama i na satu razrednika smo pisali razglednice. Svaki učenik je napisao jednu razglednicu istoga teksta pa smo s Interneta skinuli adrese škola kamo su učenici željeli da razglednica bude poslana. Razglednice smo slali izvan naše županije. Javili smo se školama u Vinkovcima, Đakovu, Virovitici, Krapini, Zagrebu, Udbini, Umagu, Rijeci, Šibeniku, Hvaru…… Učenici su bili uzbuđeni i nadamo se i nekoj povratnoj razglednici.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]