NASLOVNICA / Novosti / Svjetski dan pisanja pisama u 7.d razredu

Svjetski dan pisanja pisama u 7.d razredu

Autor: Branko Maznik

14. svibnja 2019.

Obilježili smo Svjetski dan pisanja pisama u 7.d razredu i poslali smo razglednice sedmašima diljem lijepe naše Hrvatske.

Odlučili smo izvući ''iz naftalina'' zaboravljenu praksu slanja pisama i na satu razrednika smo pisali razglednice. Svaki učenik je napisao jednu razglednicu istoga teksta pa smo s Interneta skinuli adrese škola kamo su učenici željeli da razglednica bude poslana. Razglednice smo slali izvan naše županije. Javili smo se školama u Vinkovcima, Đakovu, Virovitici, Krapini, Zagrebu, Udbini, Umagu, Rijeci, Šibeniku, Hvaru…… Učenici su bili uzbuđeni i nadamo se i nekoj povratnoj razglednici.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]