NASLOVNICA / Novosti / Svjetski dan pisanja pisama u 7.d razredu

Svjetski dan pisanja pisama u 7.d razredu

14. svibnja 2019.

Obilježili smo Svjetski dan pisanja pisama u 7.d razredu i poslali smo razglednice sedmašima diljem lijepe naše Hrvatske.

Odlučili smo izvući ''iz naftalina'' zaboravljenu praksu slanja pisama i na satu razrednika smo pisali razglednice. Svaki učenik je napisao jednu razglednicu istoga teksta pa smo s Interneta skinuli adrese škola kamo su učenici željeli da razglednica bude poslana. Razglednice smo slali izvan naše županije. Javili smo se školama u Vinkovcima, Đakovu, Virovitici, Krapini, Zagrebu, Udbini, Umagu, Rijeci, Šibeniku, Hvaru…… Učenici su bili uzbuđeni i nadamo se i nekoj povratnoj razglednici.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.