NASLOVNICA / Novosti / Svjetski dan kravate i Svjetski dan jabuka u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Svjetski dan kravate i Svjetski dan jabuka u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Autor: Lucija Sulimanec

23. listopada 2023.

Učenici odgojno – obrazovnih skupina Odjela za učenike s teškoćama u razvoju proveli su zanimljiv četvrtak obilježavajući Svjetski dan kravate koji je bio u srijedu 18.10. Naučili su da je kravata univerzalni simbol otmjenosti i kulture odijevanja i samostalno su izrađivali i ukrašavali svoje kravate, što im se jako svidjelo.

Idući dan nastavili su s obilježavanjem Svjetskog dana jabuka. Učenici su naučili kako nam je jabuka jako zdrava, vidjeli su kako nam jabuka izgleda i da postoji više boja, sudjelovali su u različitim aktivnostima na temu jabuka, gulili su i rezali jabuke te skuhali kompot od jabuka uz pomoć učiteljica. Svi su se zasladili finom i zdravom užinom.

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content