NASLOVNICA / Novosti / Svjetski dan kravate i Svjetski dan jabuka u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Svjetski dan kravate i Svjetski dan jabuka u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Autor: Lucija Sulimanec

23. listopada 2023.

Učenici odgojno – obrazovnih skupina Odjela za učenike s teškoćama u razvoju proveli su zanimljiv četvrtak obilježavajući Svjetski dan kravate koji je bio u srijedu 18.10. Naučili su da je kravata univerzalni simbol otmjenosti i kulture odijevanja i samostalno su izrađivali i ukrašavali svoje kravate, što im se jako svidjelo.

Idući dan nastavili su s obilježavanjem Svjetskog dana jabuka. Učenici su naučili kako nam je jabuka jako zdrava, vidjeli su kako nam jabuka izgleda i da postoji više boja, sudjelovali su u različitim aktivnostima na temu jabuka, gulili su i rezali jabuke te skuhali kompot od jabuka uz pomoć učiteljica. Svi su se zasladili finom i zdravom užinom.

Ostale obavijesti

06. prosinca 2023.

STEAM Escape Room u sedmim razredima

U utorak, 5. prosinca 2023., učenike 7.a, 7.b, 7.c i 7.d razreda posjetile su predstavnice Escape Rooma iz Osijeka. Učenici su sudjelovali na […]

06. prosinca 2023.

Sveti Nikola posjetio Odjel za učenike s teškoćama u razvoju

Dana 6.12.2023. godine, Odjele za učenike s teškoćama u razvoju posjetili su Sveti Nikola i Krampus, pomagači Svetog Nikole iz […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content