NASLOVNICA / Novosti / Sveti Nikola u Budrovcu

Sveti Nikola u Budrovcu

07. prosinca 2012.

Jučer, 6. prosinca 2012., sveti Nikola posjetio je učenike u Područnoj školi Budrovac i darivao ih slatkišima, a oduševljena djeca su mu s radošću zapjevala Pjesmu svetog Nikole.

Dobri svetac djeci je poklonio i jelku okićenu bombonima i čokoladicama kako bi ga se što dulje sjećala i uživala u slatkim poklonima.

Vrisku, pogotovo najmlađih učenika, izazvao je i ulazak krampusa koji je sa svojim lancima zaplesao oko djece, a zatim ih  darivao zlatnim šibama.

Budući da imaju još dosta posla, sveti Nikola i krampus oprostili su se od učenika, poželjeli im da budu i dalje dobri te obećali da ih neće zaboraviti ni sljedeće godine.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]