NASLOVNICA / Novosti / Sveti Nikola posjetio Odjel za učenike s teškoćama u razvoju

Sveti Nikola posjetio Odjel za učenike s teškoćama u razvoju

Autor: Marko Balala

06. prosinca 2022.

Povodom blagdana svetog Nikole, volonteri udruge “Ruka u ruci” koju čine učenici gimnazije Dr. Ivana Kranjčeva pod vodstvom pedagoginje Jasne Horvat Vlahović i ove godine su iznenadili učenike Odjela za učenike s teškoćama u razvoju. Podijelili su im prigodne poklone, a učenici su svetog Nikolu iznenadili prigodnom pjesmicom, igrokazom i prekrasno okićenim božićnim drvcem. Ovom prilikom želimo zahvaliti svim učenicima i profesorima naše gimnazije koji su dali novčani prilog kako bi usrećili naše učenike. Od srca smo im zahvalni te se nadamo da ćemo i dalje održati ovu dugogodišnju tradiciju povodom svetog Nikole.

Ostale obavijesti

01. veljače 2023.

KAJ SO JELI NAŠI STARI?

U Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju, dana 31.1. 2023. održana je prva u nizu kuharska radionica. Nakon kraćeg […]

01. veljače 2023.

Priprema djece za upis u prvi razred

U protekla dva tjedna stručni suradnici škole (psihologinja, logopedinja i pedagog) te ravnatelj škole kroz različite aktivnosti upoznali su buduće […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content