NASLOVNICA / Novosti / Sveti Nikola posjetio Odjel za učenike s teškoćama u razvoju

Sveti Nikola posjetio Odjel za učenike s teškoćama u razvoju

Autor: Marko Balala

06. prosinca 2022.

Povodom blagdana svetog Nikole, volonteri udruge “Ruka u ruci” koju čine učenici gimnazije Dr. Ivana Kranjčeva pod vodstvom pedagoginje Jasne Horvat Vlahović i ove godine su iznenadili učenike Odjela za učenike s teškoćama u razvoju. Podijelili su im prigodne poklone, a učenici su svetog Nikolu iznenadili prigodnom pjesmicom, igrokazom i prekrasno okićenim božićnim drvcem. Ovom prilikom želimo zahvaliti svim učenicima i profesorima naše gimnazije koji su dali novčani prilog kako bi usrećili naše učenike. Od srca smo im zahvalni te se nadamo da ćemo i dalje održati ovu dugogodišnju tradiciju povodom svetog Nikole.

Ostale obavijesti

27. svibnja 2024.

Predstava Internet genijalci

Dana 27. svibnja učenici od 1. do 4. razreda povodom Dana škole gledali su predstavu po imenu Internet genijalci koju […]

27. svibnja 2024.

Terenska nastava petih razreda u Osijeku

U petak, 24. svibnja 2024., učenici 5. A, 5. B, 5. C i 5. D razreda u pratnji svojih razrednica […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content