NASLOVNICA / Novosti / Sveti Nikola nam stiže

Sveti Nikola nam stiže

Autor: Marija Dautanec Božić

07. prosinca 2017.

6.12.2017. u Odjele za učenike s teškoćama u razvoju došao je Sveti Nikola, a s njime kao i uvijek njegov vjerni pratitelj Krampus. Sveti Nikola poveo je i svoje pomagače patuljke iz Gimnazije dr.Ivana Kranjčeva.

Učenici su dočekali Svetog Nikolu sa prigodnim programom, recitacijom i pjesmom, a Sveti Nikola je razveselio učenike sa poklonima. Za Krampusa nije bilo posla jer su učenici bili dobri pa nitko nije dobio šibu. Nakon programa i podjele darova uslijedilo je druženje, fotografiranje i ples učenika, učiteljica, patuljaka, Svetog Nikole i Krampusa. Zahvaljujemo se našim gimnazijalcima i prof. Jasni Horvat Vlahović što su nam i ove godine omogućili da proslavimo blagdan najdražeg nam sveca.

Ostale obavijesti

04. prosinca 2023.

Karlu Saboliću uručena diploma za 22. Bijenalnu međunarodnu izložbu dječje umjetnosti Kanagawa, Japan

Hrvatski školski muzej organizirao je svečanu dodjelu diploma autorima nagrađenih radova na 22. Bijenalnoj međunarodnoj izložbi dječje umjetnosti Kanagawa, Japan pozvavši nagrađenog […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content