NASLOVNICA / Novosti / Sveti Nikola nam stiže

Sveti Nikola nam stiže

Autor:

07. prosinca 2017.

6.12.2017. u Odjele za učenike s teškoćama u razvoju došao je Sveti Nikola, a s njime kao i uvijek njegov vjerni pratitelj Krampus. Sveti Nikola poveo je i svoje pomagače patuljke iz Gimnazije dr.Ivana Kranjčeva.

Učenici su dočekali Svetog Nikolu sa prigodnim programom, recitacijom i pjesmom, a Sveti Nikola je razveselio učenike sa poklonima. Za Krampusa nije bilo posla jer su učenici bili dobri pa nitko nije dobio šibu. Nakon programa i podjele darova uslijedilo je druženje, fotografiranje i ples učenika, učiteljica, patuljaka, Svetog Nikole i Krampusa. Zahvaljujemo se našim gimnazijalcima i prof. Jasni Horvat Vlahović što su nam i ove godine omogućili da proslavimo blagdan najdražeg nam sveca.

Ostale obavijesti

06. listopada 2022.

Grad Đurđevac razveselio učenike predstavom povodom obilježavanja Dječjeg tjedna

U obilježavanje Dječjeg tjedna uključio se i Grad Đurđevac tako da je za sve učenike razredne nastave organizirao predstavu Stepenicama […]

05. listopada 2022.

Učitelj Nikola Mihočka dobitnik je Godišnje nagrade Ministarstva znanosti i obrazovanja

Na temelju Pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima, Povjerenstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content