NASLOVNICA / Novosti / Sveti Niko došetao i do nas

Sveti Niko došetao i do nas

Autor:

07. prosinca 2016.

Jučer nam je u Odjele za učenike s teškoćama došao Sveti Nikola u pratnji Krampusa i svojih pomagača patuljaka iz Gimnazije dr.Ivana Kranjčeva. 

Učenici su dočekali Svetog Nikolu sa prigodnim programom, recitacijom i pjesmom, a Sveti Nikola je razveselio učenike sa poklonima. Za Krampusa nije bilo posla jer su učenici bili dobri pa nitko nije dobio šibu. Da ne ispadne da samo Sveti Nikola daje darove i on je od naših učenika dobio poklon kao i njegovi prijatelji. Nakon programa i podjele darova uslijedilo je druženje, fotografiranje i ples učenika, učiteljica, patuljaka, Krampusa i Svetog Nikole. Zahvaljujemo se našim gimnazijalcima i prof. Jasni Horvat Vlahović što su nam i ove godine omogućili da proslavimo blagdan najdražeg nam sveca.

Ostale obavijesti

28. rujna 2021.

Europski dan jezika u Gradskoj knjižnici Đurđevac

Povodom Europskog dana jezika koji se obilježava 26. rujna, jučer su učenici 7. a i 7. b razreda naše škole […]

27. rujna 2021.

Edukativni posjet Mađarskoj darovitih učenika naše škole

U Osnovnoj školi Đurđevac provodi se projekt pod nazivom „Encouraging and developing gifted kids for more advanced crossborder area” akronim […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content