NASLOVNICA / Novosti / Sutra ( utorak ) nastavlja se nastava
Autor: Nikola Vuković
28. rujna 2015.
Od sutra, 29.rujna 2015.godine nastavlja se nastava u našoj školi.
Danas, u ponedjeljak, 28.rujna 2015. učitelji su u štrajku. U školi je došlo 14 učenika razredne nastave ( od prvog do četvrtog razreda). Svi učenici su zbrinuti. S učenicima će biti 6 učitelja koji nisu u štrajku. Za učenike će se pripremiti i obrok u školskoj kuhinji. U školi će biti do 11.30 sati.
Učenici predmetne nastave ( njih 11 ) došli su pred školu i prije 08.00 sati otišli su kući.
Na današnjem sastanku članova SHU dogovoreno je da se prekida štrajk u našoj školi i da od sutra nastava teće prema rasporedu.
10. lipnja 2026.
10. lipnja 2026. godine u Odjelima za učenike s teškoćama održana je podjela priznanja i nagrada učenicima Odjela koji su […]
10. lipnja 2026.
U utorak, 9. lipnja 2026. godine, učenici osmih razreda naše škole (8.a, 8.b, 8.c i 8.d) u pratnji svojih razrednika […]