NASLOVNICA / Novosti / Susret s misionarkama

Susret s misionarkama

26. listopada 2011.

U sklopu projekta Škole za Afriku, u koji se od ove školske godine uključila i naša škola, učenike i djelatnike posjetile su članice udruge Anđeosko srce iz Zagreba.

Gošće su učenicima prezentirale život i školovanje djece na tom kontinentu i pričale o svojim doživljajima s putovanja po Africi. Poučile su djecu kako mogu svojim radom i štednjom doprinijeti izgradnji škole i omogućiti školovanje djece, osobito djevojčica u Africi. Interes učenika je bio velik i odlučili su da će doprinijeti u ostvarivanju predloženog projekta.

Do kraja prosinca naša škola sudjeluje u prikupljanju sredstava za misije u Africi, a o našim aktivnostima obavijestit ćemo Vas na našim web stranicama.

Više o projektu možete pročitati pritiskom na ovdje.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]