NASLOVNICA / Novosti / Suradnja s Udrugom za pomoć slijepim osobama KKŽ

Suradnja s Udrugom za pomoć slijepim osobama KKŽ

07. prosinca 2013.

U četvrtak, 5. prosinca 2013. godine, učenici 4.c i 5.b razreda, zajedno sa svojim učiteljicama, sudjelovali su u edukativnoj radionici Udruge za pomoć slijepim osobama Koprivničko-križevačke županije.

Radionicu je organizirala Gradska knjižnica Đurđevac, a vodila ju je volonterka udruge Ana Špehar.

Na vrlo pristupačan način i edukativan način voditeljica je upoznala djecu sa svijetom slijepih osoba, njihovoj prilagodbi svakodnevnom životu i načinu na koji im se može pomoći.

Nakon predavanja, uslijedila je likovna radionica na kojoj su djeca izrađivala čestitke svim slijepim osobama za Božić i Novu godinu.

Radionica je djeci bila vrlo zanimljiva i poučna, stoga ne čudi spoznaja da su vrlo aktivno sudjelovali u svim aktivnostima.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.