NASLOVNICA / Novosti / Sudoku natjecanje u našoj školi

Sudoku natjecanje u našoj školi

Autor: Antonela Carek

28. listopada 2021.

Dana 25.listopada  2021. učenici od petog do osmog razreda sudjelovali su  u prvom Sudoku natjecanju za osnovne i srednje škole. Natjecanje organizira Hrvatska Mensa uz potporu Agencije za odgoj i obrazovanje i provodi se u tri kategorije: Bistrići – učenici od 1. do 4. razreda osnovne škole, Kadeti – učenici od 5. do 8. razreda osnovne škole i Juniori – učenici od 1. do 4. razreda srednje škole. Prva je razina natjecanja školsko natjecanje, a nakon toga slijedi regionalno i državno natjecanje. Na školskom natjecanju sudjelovali su Natan Benaković (8. r.), Luka Vedriš (8. r.), Franjo Bušić (8. r.), Luka Štefanac (8. r.), Una Dujmović (8. r.),  Daniel Jadanec (7. r.),  Leonarda Hrženjak (7. r.), Rahela Maznik (6. r.), Matija Mihočka (6. r.), Tin Turbelija (6. r.), Filip Gorički (5. r.) i Noa Benaković (5. r.).

Svaki sudionik je dobio devet sudoku mozgalica različitih težina koje je trebao riješiti za 45 minuta. Samo točno riješena mozgalica donosi unaprijed određene bodove te nema parcijalnog bodovanja.

Nabolje rezultate ostvarili su Natan Benaković (61 bod), Luka Vedriš (41 bod), Daniel Jadanec (34 boda) i  Franjo Bušić (31 bod).

Nakon objedinjavanja rezultata, Natan Benaković (8. r.) pozvan je na regionalno natjecanje u Zagreb.

Čestitamo svima na pokazanoj hrabrosti i volji za sudjelovanje u ovakvoj vrsti natjecanja!

učiteljica Štefica Šadek

Ostale obavijesti

11. lipnja 2024.

Jastrebica Su

Učenici 2. c razreda su danas upoznali novu stanarku Đurđevca. Posjetila ih je jastrebica Su koja posljednja dva mjeseca živi […]

10. lipnja 2024.

Terenska nastava učenika 6. razreda

U ponedjeljak, 10. lipnja 2024. iz Đurđevca su u 8 sati u jutro krenuli svi šesti razredi naše škole na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content