NASLOVNICA / Novosti / STUDIJSKI POSJET NAŠOJ ŠKOLI

STUDIJSKI POSJET NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Nikola Vuković

18. svibnja 2015.

U ponedjeljak, 18.svibnja 2015.godine našu školu posjetili su studenti Filozofskog fakulteta u Zagrebu, njih 40 predvođeni prof.dr.sc. Nevenom Hrvatićem.

Ovaj posjet nastavak je odlične suradnje Filozofsdkog fakulteta u Zagrebu i naše škole. Naime, prošle školske godine u našoj školi bilo je dvadesetak profesora iz Hrvatske, Srbije, Crne Gore, Mađarske i Bosne i Hercegovine. Pedagog škole održao je predavanje na temu Interkulturalni odgoj i orazovanje, nakon predavanja slijedio je razgovor o radu s učenicima Romima kao i o projektima škole. Danas su studenti pedagogije upoznali rad škole , a naglasak je bio na programima i projektima na području interkulturalnog odgoja i obrazovanja. Pedagog je govorio o projektima: Tolerancija, Dan ružičastih majica, Obilježavanju Dana Roma, Odgoju i obrazovanju za ljudska prava. Druženje je nastavljeno razgovorom o suradnji škole, Centra za socijalnu skrb i Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva. Naša škola odabrana je na osnovu činjenice da u školi imamo 15% učenika Roma. Upravo je rad sa svim učenicima osnova za razvoj interkulturalnih kompetencija učenika, učitelja i roditelja.

Ostale obavijesti

22. travnja 2024.

Upis u prvi razred – privremeno izvješće

U vremenu od 8. do 22. travnja 2024. godine proveden je postupak upisa djece dorasle za upis u prvi razred […]

22. travnja 2024.

Ivan Jakupčić osvojio 6. mjesto na državnom Natjecanju iz Povijesti

Od 17. do 19. travnja  2024. u Puli je održano  25. državno Natjecanje iz povijesti za učenike osnovnih i srednjih […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content