NASLOVNICA / Novosti / STUDIJSKI POSJET NAŠOJ ŠKOLI

STUDIJSKI POSJET NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Nikola Vuković

18. svibnja 2015.

U ponedjeljak, 18.svibnja 2015.godine našu školu posjetili su studenti Filozofskog fakulteta u Zagrebu, njih 40 predvođeni prof.dr.sc. Nevenom Hrvatićem.

Ovaj posjet nastavak je odlične suradnje Filozofsdkog fakulteta u Zagrebu i naše škole. Naime, prošle školske godine u našoj školi bilo je dvadesetak profesora iz Hrvatske, Srbije, Crne Gore, Mađarske i Bosne i Hercegovine. Pedagog škole održao je predavanje na temu Interkulturalni odgoj i orazovanje, nakon predavanja slijedio je razgovor o radu s učenicima Romima kao i o projektima škole. Danas su studenti pedagogije upoznali rad škole , a naglasak je bio na programima i projektima na području interkulturalnog odgoja i obrazovanja. Pedagog je govorio o projektima: Tolerancija, Dan ružičastih majica, Obilježavanju Dana Roma, Odgoju i obrazovanju za ljudska prava. Druženje je nastavljeno razgovorom o suradnji škole, Centra za socijalnu skrb i Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva. Naša škola odabrana je na osnovu činjenice da u školi imamo 15% učenika Roma. Upravo je rad sa svim učenicima osnova za razvoj interkulturalnih kompetencija učenika, učitelja i roditelja.

Ostale obavijesti

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi

Objava javnog poziva za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Đurđevac u […]

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce

Objava javnog poziva za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content