NASLOVNICA / Novosti / Stručno usavršavanje

Stručno usavršavanje

Autor: Nikola Vuković

20. veljače 2009.

U petak, 27. veljače 2009. održat će se redovni školski stručni aktivi za učitelje i stručne suradnike.

PRVI DIO: ( svi učitelji i stručni suradnici)

Predavanje djelatnika Obiteljskog centra KC-KŽ županije; Nacionalna kampanja protiv tjelesnog kažnjavanja djece; upoznavanje s programom, aktivnostima, dogovor za suradnju škole i Obiteljskog centra.

DRUGI DIO:

Završno predavanje i zaključivanje stručnog usavršavanja s područja NASTAVNIH KOMPETENCIJA i usavršavanja NASTAVNIH UMIJEĆA ( pedagog).

Mjesečno planiranje i programiranje rada  te dogovor oko zajedničkih aktivnosti u ožujku i travnju.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]