NASLOVNICA / Novosti / Stručno usavršavanje

Stručno usavršavanje

Autor: Nikola Vuković

20. veljače 2009.

U petak, 27. veljače 2009. održat će se redovni školski stručni aktivi za učitelje i stručne suradnike.

PRVI DIO: ( svi učitelji i stručni suradnici)

Predavanje djelatnika Obiteljskog centra KC-KŽ županije; Nacionalna kampanja protiv tjelesnog kažnjavanja djece; upoznavanje s programom, aktivnostima, dogovor za suradnju škole i Obiteljskog centra.

DRUGI DIO:

Završno predavanje i zaključivanje stručnog usavršavanja s područja NASTAVNIH KOMPETENCIJA i usavršavanja NASTAVNIH UMIJEĆA ( pedagog).

Mjesečno planiranje i programiranje rada  te dogovor oko zajedničkih aktivnosti u ožujku i travnju.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]