NASLOVNICA / Novosti / Stručno usavršavanje učitelja

Stručno usavršavanje učitelja

Autor: Nikola Vuković

11. studenoga 2015.

U srijedu, 11.studenoga 2015. u našoj školi održano je Učiteljsko vijeće na kojem su gosti predavači bili Tomislav Pavlović i Ivana Pavlović. Tema: Projekti eTwinninga

Tomislav Pavlović  eTwinning ambasador predstavio je programe u organizaciji Agencije za mobilnost s naglaskom na projekte eTwinninga. U sažetom i konstruktivnom predavanju naglasak je bio na motivaciji učitelja za uključivanje u projekte, osmišljavanju projekata kao i u povezivanju sa školama u EU. Učitelji naše škole upoznali su nekoliko nagrađenih projekata, načine izrade projekata kao i mogućnosti za uvrštavanje projekata u kurikulum škole. Učenici uključeni u projekte dobivaju: digitalne kompetencije, komunikacijske kompetencije, učenje stranih jezika, socijalne i građanske kompetencije.

Ivana Pavlović kroz svoje predavanje prezentirala je svoj rad u sklopu nagrađenog projekta.Upoznali smo korake u izradi projekta, dobitke za učenike i učitelje te mogućnosti uključivanja roditelja u školske projekte. Naglasak je bio na uključivanju učenika u projekte. Dobit za učenike: suradnja, upoznavanje različitih jezika i kultura, razvoj socijalnih i komunikacijskih vještina, aktivno učenje i poučavanje.

Na kraju predavanja dobili smo niz informacija o mogućnostima korištenja e-aplikacija kao i programima Agencije za mobilnost.

Ostale obavijesti

26. studenoga 2022.

RADIONICA POVODOM NADOLAZEĆEG BLAGDANA BOŽIĆA

Krajem mjeseca studenoga održana je radionica s roditeljima Prve odgojno obrazovne skupine pod vodstvom učiteljice Matee Melnjak. Radionica je bila […]

26. studenoga 2022.

IZRADA ADVENTSKOG VIJENCA- ODJELI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Povodom nadolazećeg blagdana Božića i predbožićnog vremena učenici Druge odgojno obrazovne skupine zajedno sa učiteljicom Emom Jančevec izradili su zajednički […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content