NASLOVNICA / Novosti / Stručno usavršavanje učitelja

Stručno usavršavanje učitelja

Autor: Nikola Vuković

11. studenoga 2015.

U srijedu, 11.studenoga 2015. u našoj školi održano je Učiteljsko vijeće na kojem su gosti predavači bili Tomislav Pavlović i Ivana Pavlović. Tema: Projekti eTwinninga

Tomislav Pavlović  eTwinning ambasador predstavio je programe u organizaciji Agencije za mobilnost s naglaskom na projekte eTwinninga. U sažetom i konstruktivnom predavanju naglasak je bio na motivaciji učitelja za uključivanje u projekte, osmišljavanju projekata kao i u povezivanju sa školama u EU. Učitelji naše škole upoznali su nekoliko nagrađenih projekata, načine izrade projekata kao i mogućnosti za uvrštavanje projekata u kurikulum škole. Učenici uključeni u projekte dobivaju: digitalne kompetencije, komunikacijske kompetencije, učenje stranih jezika, socijalne i građanske kompetencije.

Ivana Pavlović kroz svoje predavanje prezentirala je svoj rad u sklopu nagrađenog projekta.Upoznali smo korake u izradi projekta, dobitke za učenike i učitelje te mogućnosti uključivanja roditelja u školske projekte. Naglasak je bio na uključivanju učenika u projekte. Dobit za učenike: suradnja, upoznavanje različitih jezika i kultura, razvoj socijalnih i komunikacijskih vještina, aktivno učenje i poučavanje.

Na kraju predavanja dobili smo niz informacija o mogućnostima korištenja e-aplikacija kao i programima Agencije za mobilnost.

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i Odjel za učenike s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content