NASLOVNICA / Novosti / Štrajk zaposlenika

Štrajk zaposlenika

09. listopada 2019.

Poštovani roditelji,

Sukladno obavijesti predstavnika Sindikata hrvatskih učitelja Osnovne škole Đurđevac obavještavam vas da je za 10. listopada 2019. najavljen štrajk u OŠ Đurđevac i za učenike neće biti organizirane nastave.

Sutra u 7.30 održat će se skup radnika OŠ Đurđevac na kojem će se dogovarati daljnje aktivnosti vezane uz štrajk. Svim učenicima koji sutra dođu u školu biti će osiguran primjerni oblik odgojno – obrazovnog rada u Školi uključujući i produženi boravak.

Tijekom sutrašnjeg dana obavijestit ćemo Vas o daljnjim postupcima Sindikata hrvatskih učitelja. Za sve informacije i upite vezane uz štrajk zaposlenika možete se javiti na e-mail: ured@os-djurdjevac.skole.hr ili na telefon 812-414 (ravnatelj, Danijel Domišljanović, prof.).

Zahvaljujemo na razumijevanju!

ravnatelj, Danijel Domišljanović, prof.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.