NASLOVNICA / Novosti / Štrajk zaposlenika - 23. listopada 2019.

Štrajk zaposlenika – 23. listopada 2019.

22. listopada 2019.

Poštovani roditelji,

Sukladno obavijesti predstavnika Sindikata hrvatskih učitelja Osnovne škole Đurđevac obavještavam vas da je za 23. listopada 2019. (srijeda) najavljen štrajk u OŠ Đurđevac i za učenike neće biti organizirane nastave.

Svim učenicima koji dođu u školu tog dana biti će osiguran primjerni oblik odgojno – obrazovnog rada u Školi uključujući i produženi boravak.

O daljnjim postupcima Sindikata hrvatskih učitelja pratite obavijesti na školskim stranicama, gradskom portalu – https://djurdjevac.hr/ i na Podravskom radiju.

Za sve informacije i upite vezane uz štrajk zaposlenika možete se javiti na e-mail:

ured@os-djurdjevac.skole.hr

ili na telefon 812-414 (ravnatelj, Danijel Domišljanović, prof.).

Zahvaljujemo vam na razumijevanju!

ravnatelj, Danijel Domišljanović, prof.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]