NASLOVNICA / Novosti / Štrajk zaposlenika - 20. studenoga 2019. - do ispunjenja zahtjeva

Štrajk zaposlenika – 20. studenoga 2019. – do ispunjenja zahtjeva

19. studenoga 2019.

Poštovani roditelji,

Sukladno obavijesti predstavnika Sindikata hrvatskih učitelja Osnovne škole Đurđevac obavještavam vas da je za 20. studenoga 2019. (srijeda) najavljen štrajk u Osnovnoj školi Đurđevac tako da za učenike do daljnjega neće biti organizirane nastave.

Svim učenicima koji dođu u Školu za vrijeme održavanja štrajka biti će osiguran primjereni oblik odgojno – obrazovnog rada, uključujući i produženi boravak. Sve aktivnosti učitelja, stručnih suradnika i ostalih zaposlenika Škole (roditeljski sastanci, predavanja, edukacije…) odgađaju se do daljnjega te će se plan održavanja tih aktivnosti dogovoriti po završetku štrajka.

O daljnjim postupcima Sindikata hrvatskih učitelja pratite obavijesti na školskim stranicama, gradskom portalu – https://djurdjevac.hr/ i na Podravskom radiju.

Za sve informacije i upite vezane uz štrajk zaposlenika možete se javiti na e-mail:

ured@os-djurdjevac.skole.hr

ili na telefon 812-414 (ravnatelj, Danijel Domišljanović, prof.).

Zahvaljujemo vam na razumijevanju!

ravnatelj, Danijel Domišljanović, prof.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.