NASLOVNICA / Novosti / Štrajk zaposlenika - 14. listopada 2019.

Štrajk zaposlenika – 14. listopada 2019.

11. listopada 2019.

Poštovani roditelji,

Sukladno obavijesti predstavnika Sindikata hrvatskih učitelja Osnovne škole Đurđevac obavještavam vas da je za 14. listopada 2019. (ponedjeljak) najavljen štrajk u OŠ Đurđevac i za učenike neće biti organizirane nastave.

Svim učenicima koji dođu u školu tog dana biti će osiguran primjerni oblik odgojno – obrazovnog rada u Školi uključujući i produženi boravak.

O daljnjim postupcima Sindikata hrvatskih učitelja pratite obavijesti na školskim stranicama, gradskom portalu – https://djurdjevac.hr/ i na Podravskom radiju.

Za sve informacije i upite vezane uz štrajk zaposlenika možete se javiti na e-mail:

ured@os-djurdjevac.skole.hr

ili na telefon 812-414 (ravnatelj, Danijel Domišljanović, prof.).

Zahvaljujemo na razumijevanju!

ravnatelj, Danijel Domišljanović, prof.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.