NASLOVNICA / Novosti / Stop ogovaranju?!

Stop ogovaranju?!

24. veljače 2016.

Uz Dan ružičastih majica učenici 8.e razreda snimili su 6- minutnu radioemisiju pod nazivom STOP OGOVARANJU?!,  a tema emisije je ogovaranje.

Nasilje među mladima (ali i starijima!) uključuje širok spektar neprihvatljivog ponašanja – od nazivanja pogrdnim imenima, prijetnji, ogovaranja, ignoriranja, omalovažavanja pa sve do fizičkih sukoba, nerijetko i uz primjenu oružja.Ogovaranje je vid verbalnog nasilja kojemu smo često izloženi. Što su o tome rekli naši učenici u anonimnoj anketi, psihologinja, pedagog i vjeroučitelj- svaki sa svog stajališta- možete poslušati u ovoj emisiji, kao i savjete kako se boriti protiv ogovaranja.

Emisija je nastala u amaterskim uvjetima uz pomoć razrednice 8.e razreda Ivane Baranašić. Cijeli projekt na razini škole koordinira školski pedagog g. Nikola Vuković.

Priloženi dokumenti:
906_STOP_OGOVARANJU.mp3

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]