NASLOVNICA / Novosti / Stop ogovaranju?!

Stop ogovaranju?!

24. veljače 2016.

Uz Dan ružičastih majica učenici 8.e razreda snimili su 6- minutnu radioemisiju pod nazivom STOP OGOVARANJU?!,  a tema emisije je ogovaranje.

Nasilje među mladima (ali i starijima!) uključuje širok spektar neprihvatljivog ponašanja – od nazivanja pogrdnim imenima, prijetnji, ogovaranja, ignoriranja, omalovažavanja pa sve do fizičkih sukoba, nerijetko i uz primjenu oružja.Ogovaranje je vid verbalnog nasilja kojemu smo često izloženi. Što su o tome rekli naši učenici u anonimnoj anketi, psihologinja, pedagog i vjeroučitelj- svaki sa svog stajališta- možete poslušati u ovoj emisiji, kao i savjete kako se boriti protiv ogovaranja.

Emisija je nastala u amaterskim uvjetima uz pomoć razrednice 8.e razreda Ivane Baranašić. Cijeli projekt na razini škole koordinira školski pedagog g. Nikola Vuković.

Priloženi dokumenti:
906_STOP_OGOVARANJU.mp3

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]