NASLOVNICA / Novosti / Što radi frizer, što pediker, a što kozmetičar?

Što radi frizer, što pediker, a što kozmetičar?

Autor: Lucija Sulimanec

27. ožujka 2024.

U utorak, 26. ožujka 2024. godine učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju posjetili su Srednju školu Đurđevac kako bi naučili što rade frizeri, pedikeri i kozmetičari. U pratnji učenika bile su učiteljice Marija Dautanec Božić i Tamara Malivuk.

Učenice i učenici Strukovne škole Đurđevac, pod mentorstvom Sonje Amidžić, Anice Čorbe i Željke Senjan Grobenski demonstrirale su aktivnosti frizera, pedikera i kozmetičara kroz vrlo dinamičnu i korisnu radionicu. Učenici su s velikim oduševljenjem prihvatili sve aktivnosti: šišanja, friziranja, šminkanja i manikure. Cilj radionice bio je upoznati učenike s djelatnostima navedenih strukovnih zanimanja i razveseliti ih novim frizurama, a učenice i masažom ruku i uređenim noktima. Učenicima Strukovne škole Đurđevac ova radionica je učenje za toleranciju i prihvaćanje različitosti. Sve aktivnosti provedene su na temelju inkluzivnog obrazovanja.

U znak zahvale, učenici su učenicima i učiteljicama Strukove škole Đurđevac poklonili ljubičaste zumbule koje su izradili od papira povodom obilježavanja Ljubičastog dana – Svjetskog dana podrške osobama oboljelima od epilepsije.

Veselimo se budućem zajedničkom susretu!

Ostale obavijesti

22. travnja 2024.

Upis u prvi razred – privremeno izvješće

U vremenu od 8. do 22. travnja 2024. godine proveden je postupak upisa djece dorasle za upis u prvi razred […]

22. travnja 2024.

Ivan Jakupčić osvojio 6. mjesto na državnom Natjecanju iz Povijesti

Od 17. do 19. travnja  2024. u Puli je održano  25. državno Natjecanje iz povijesti za učenike osnovnih i srednjih […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content