NASLOVNICA / Novosti / Stigao nam je novi Đurek!

Stigao nam je novi Đurek!

Autor:

09. lipnja 2016.

Pred Vama je novi, jedanaesti broj našeg i vašeg “Đureka“! Kao i svake godine, donosimo Vam pregled aktivnosti, projekata i uspjeha učenika naše škole. Osim toga, tradicionalno, u časopisu ćete moći pročitati i pregledati iznimne književne i likovne učeničke radove. Potaknuti novim trendovima u tehnologiji i komunikaciji, a osobito među mladima, za ovogodišnju temu broja odabrali smo „moderne ovisnosti“. O utjecaju modernih ovisnosti na učenje i ponašanje mladih pročitajte u članku naše psihologinje Marije Sladoljev, a istu temu iz perspektive učenika obradila je i naša novinarska grupa. Donosimo i stranice posvećene područnim školama, terenskoj nastavi, učiteljima koje smo ispratili u mirovinu, te stranice o radu naše školske knjižnice. Nadamo se da ćete s veseljem i radošću čitati „Đurek“ i nešto novo saznati i naučiti. Do idućeg broja – lijep pozdrav!

Uredništvo: Novinarska grupa: Lea Jakupčić, 7. c, Valentina Patačko, 7. d, Ana Rakitničan, 7. d, Ema Patačko, 5. c, Marina Jendrašić, 5. c, Adela Čižmešinkin, 5. c, Tomislav Bednaić, 5. c.

Ostale obavijesti

21. listopada 2021.

Posjet školskoj knjižnici – u društvu sa slikovnicama

U povodu obilježavanja Godine čitanja 2021., ali i Mjeseca hrvatske knjige, učenici 1. i 3. razreda te 3. odgojna skupina […]

20. listopada 2021.

Svjetski dan kravate u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Kravata je jedini hrvatski simbol koji je univerzalno poznat i prepoznatljiv. Dan kravate obilježava se 18. listopada. Tom su prigodom […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content