NASLOVNICA / Novosti / Sretan početak nove nastavne godine

Sretan početak nove nastavne godine

Autor: Nikola Vuković

05. rujna 2016.

Nakon ljetnog odmora za 710 učenika naše škole započela je nastava u ovoj školskoj godini. Poseban dan svakako je za 97 učenika prvog razreda koji su u pratnji roditelja došli prvi dan u školu.

Za učenike prvog razreda u 11.00 sati priređen je svečani doček i prijam u školu. U pratnji roditelja, baka i djedova te starije braće i sestara 90 učenika u matičnoj školi, 1 učenik u PŠ Mičetinac, 4 učenika u PŠ Čepelovac i 2 učenika u odjelima za učenike s teškoćama prvi puta su sjeli u školske klupe i upoznali se sa svojim učiteljima. Učenici su spremno došli u školu i bez problema započeli svoje školovanje. Roditelji su pokazali više uzbuđenja prvog dana školovanja svoje djece. Učenici petog razreda pripremili su zajedno sa svojim (bivšim)učiteljicama prigodni program. Nakon toga učenicima i roditeljima obratio se vd.ravnatelja Hrvoje Janči te gradonačelnik grada Đurđevca gosp. Željko Lacković. I ove godine grad Đurđevac prigodnim poklonom razveselio je učenike prvog razreda kao i učenike područnih škola. Nakon što su učenici zajedno sa svojim učiteljicama otišli u učionice, pedagog Nikola Vuković održao je prvi roditeljski sastanak za roditelje učenika prvog razreda. Pedagog je upoznao roditelje s organizacijom škole, nastavnim planom i programom te pozvao roditelje na suradnju s ciljem uspješnog školovanja djece.

Ostale obavijesti

14. rujna 2021.

Odjeli za djecu s teškoćama u razvoju obilježili Hrvatski olimpijski dan

U petak, 13. rujna 2021., pred utvrdom Stari grad okupili su se učenici osnovne i srednje škole te vrtićevci u […]

14. rujna 2021.

Posjet ravnateljice Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke županije Marine Perice Odjelima za djecu s teškoćama u razvoju

Uoči Svjetskog dana prve pomoći Odjele za djecu s teškoćama u razvoju posjetila je ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content