NASLOVNICA / Novosti / SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS

SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS

Autor: Nikola Vuković

16. travnja 2014.

Nalazimo se u Velikom tjednu, tjednu koji je za kršćane najsvjetiji tjedan. Pred nama je USKRS – blagdan svjetla i vjere u bolji život.

SRETAN USKRS dragim učenicima, poštovanim roditeljima, kolegicama i kolegama učiteljima i drugim djelatnicima škole u mirovini te svim ljudima dobre volje koji na bilo koji naćin pomažu rad naše škole.

"Gospodin je uvijek s nama". Riječi su koje nas prate cijelog života, a posebno uz blagdan Uskrsa. Ne bojte se biti, živjeti i izgraditi s njim bolji svijet.

Neka nas ozračje Uskrsa potakne na zajednički cilj, a to je stvaranje bolje budućnosti za naše učenike.

Svima koji ne slave Uskrs želimo obilje zdravlja, sreće i zadovoljstva te uspjeha u životu.

Svima od srca želimo SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]