NASLOVNICA / Novosti / Sretan Dan učitelja

Sretan Dan učitelja

Autor: Branko Maznik

05. listopada 2021.

Svi smo učitelji jedni drugima i jedni od drugih učimo cijeli život. Prvi i najvažniji učitelji su roditelji i obitelj. Međutim, za poziv učitelja nije svatko pozvan. Za njega se samo rijetki odlučuju. Iako je danas primarna zadaća učitelja obrazovanje, oni svakodnevno i odgajaju male ljude za velike osobe. U tome im svesrdno pomažu i roditelji kao njihovi prvi učitelji i odgajatelji. Sretan Dan učitelja svim učiteljima, a osobito učiteljima OŠ Đurđevac žele Ruke ljubavi 6.d razreda.

Ostale obavijesti

01. srpnja 2022.

Uspjeh učenika na kraju nastavne godine

Na kraju nastavne godine uspjeh učenika naše škole je slijedeći: Ukupan broj učenika na kraju nastavne godine: 656 Redovni program: […]

01. srpnja 2022.

Maturalno putovanje 8. a razreda

Od 15. 6. do 19. 6. 2022. učenici 8. A razreda u pratnji svojeg razrednika Milana Kosa i učitelja Zorana […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content