NASLOVNICA / Novosti / Srce TV u PŠ Mičetinac

Srce TV u PŠ Mičetinac

04. lipnja 2013.

U ponedjeljak, 3. 06. 2013. Srce TV posjetila je PŠ Mičetinac.

Novinarka Dina Ivačić, snimatelj i montažer Karlo Dragica radili su prilog  o našoj maloj područnoj  školi.

Pratili su nastavu u trorazrednoj kombinaciji, na koji je način osmišljen rad s tri razreda unutar školskog sata, kako se učitelj priprema za nastavu i koliko je zahtjevan rad učitelja u kombiniranom razrednom odjelu, kakva je organizacija nastave prema svakom učeniku te niz drugih pitanja vezanim za život i uspjeh jedne male područne škole.

Osim što su pratili rad, novinarka Dina vodila je razgovor s učenicima i učiteljicom.

Ovo veselo druženje završilo je uz fotografiranje i čašćenje sočnim plodovima trešanja i jagoda iz školskog voćnjaka i  vrta.

Prilog možete pogledati na Srce TV u četvrtak, 6. 06. 2013. u 20 sati u emisiji Podravina i Prigorje.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]