NASLOVNICA / Novosti / Sportski plesači naše škole osvojili nagrade na međunarodnom natjecanju

Sportski plesači naše škole osvojili nagrade na međunarodnom natjecanju

Autor: Antonela Carek

28. ožujka 2022.

Đurđevački sportski plesači po prvi su se puta natjecali na međunarodnom sportsko-plesnom natjecanju ZAGREB DANCE GRAND PRIX 2022. koje je održano 26.-27.3. u Maloj dvorani Doma sportova u Zagrebu. Među 750 sudionika natjecanja, natjecale su se i učenice naše škole te su u disciplinama standardnih i latino-američkih plesova za pojedince početne razine ostvarile sljedeće rezultate:

Klara Senjan – zlato i srebro

Kiara Fišer – dva srebra

Marta Dugalija – dva srebra

Sara Kovač – dva srebra

Laura Konjarek – srebro i bronca

Franka Tolić – srebro i bronca

Hana Mišulin Horvat – srebro i bronca

Una Janković – srebro i bronca

Lana Ribić – srebro i bronca

Svoju su sportsko-plesnu priču ove plesačice započele u đurđevačkoj „Ljetnoj školi plesa“, od rujna 2021. kada je dr. sc. Ivana Senjan pozvala Mihaelu Juranić i Alena Jančevca, inače trenere SPK Ritam iz Koprivnice s ciljem razvijanja plesne kulture svih dobnih skupina u gradu Đurđevcu i kasnije, osnivanja samostalnog sportskog plesnog kluba u Đurđevcu.

Trenutno u Đurđevcu djeluju tri plesne skupine: dvije sportske plesne grupe za pojedince i parove početne razine – jedna za djecu od 7 do 11 godina i druga za mlade od 12 do 17 godina te grupa društvenih plesova za mlade i odrasle.

Čestitamo!

                                                                                                                                     dr. sc. Ivana Senjan

Ostale obavijesti

11. lipnja 2024.

Jastrebica Su

Učenici 2. c razreda su danas upoznali novu stanarku Đurđevca. Posjetila ih je jastrebica Su koja posljednja dva mjeseca živi […]

10. lipnja 2024.

Terenska nastava učenika 6. razreda

U ponedjeljak, 10. lipnja 2024. iz Đurđevca su u 8 sati u jutro krenuli svi šesti razredi naše škole na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content