NASLOVNICA / Novosti / Sportske igre mladih - ŠAH

Sportske igre mladih – ŠAH

18. veljače 2020.

U travnju ove godine, grad Đurđevac će biti domaćin županijske razine "Sportskih igara mladih". Prije toga, potrebno je održati kvalifikacije za županijsku razinu. Školsko natjecanje u šahu održat će se u petak, 28. veljače 2020. godine, od 17 do 20 sati, u prostorijama škole (najvjerojatnije u kabinetu tehničke kulture).

Učenici će se natjecati u 4 kategorije: – učenice do 15 godina (2005. godište i mlađi) – učenici do 15 godina (2005. godište i mlađi) – učenice do 11 godina (2009. godište i mlađi) – učenici do 11 godina (2009. godište i mlađi) Prvoplasirani po kategorijama ostvaruju pravo nastupa na županijskom natjecanju, a prva tri osvajaju medalje.

Na natjecanje se možete prijaviti kod svojih učiteljica (niži razredi) ili kod svojih razrednica/razrednika (viši razredi).

U privitku možete pronaći osnovne informacije o natjecanju.

Priloženi dokumenti:
653_pozivnica_skole.pdf

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]