NASLOVNICA / Novosti / Sportska natjecanja – Učenici OŠ Đurđevac izborili državno natjecanje u stolnom tenisu!

Sportska natjecanja – Učenici OŠ Đurđevac izborili državno natjecanje u stolnom tenisu!

Autor: Maja Šalamon Nemet

10. ožujka 2023.

U ponedjeljak, 6. ožujka 2023. u sportskoj dvorani VINKO ZEMBER u Koprivnici održano je Županijsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice i dječake. U natjecanju za dječake sudjelovale su škole: OŠ Ljudevita Modeca iz Križevaca, OŠ Mihovila Pavleka Miškine iz Đelekovca te OŠ Đurđevac iz Đurđevca. Naši učenici osvojili su prvo mjesto te će predstavljati našu županiju na Državnom natjecanju u stolnom tenisu koje će se održati u Poreču, od 21. do 23. travnja 2023.!
Učenici koji su osvojili zlatnu medalju su: Leon Gračan, Alen Janković, Lucian Lacković i Dominik Mehkek.
Ostala Županijska natjecanja za učenike i učenice OŠ Đurđevac:
Županijsko natjecanje u badmintonu održalo se 13.veljače 2023. godine u OŠ Gola. Na natjecanju su sudjelovali učenici iz OŠ Podolice, Koprivnica, OŠ Ljudevita Modeca, Križevci te OŠ Đurđevac, Đurđevac.
Za OŠ Đurđevac nastupili su učenici: Alen Janković, Adam Markovica, Leon Gračan i David Škurdija.
Učenici su osvojili odlično drugo mjesto na županiji i srebrnu medalju!
Dječaci OŠ Đurđevac sudjelovali su na Županijskom natjecanju iz odbojke 28. veljače 2023. godine u OŠ Ljudevit Modec u Križevcima. Na natjecanju su sudjelovali i učenici iz OŠ Fran Koncelak iz Drnja te OŠ Ljudevit Modec iz Križevaca. Za OŠ Đurđevac igrali su: Daniel Jadanec, Filip Tomrlin, Dominik Mehkek, Vleron Pajaziti, Matija Plazek, Ivano Erdec, Robert Kaić, Luka Slamić, Jakov Sokač i Ivano Širec.
Učenici su osvojili treće mjesto i brončanu medalju!
Čestitamo učenicima na postignutim rezultatima, a stolnotenisačima želimo sportsku sreću na državnom natjecanju!
Mentorica učenicima bila je učiteljica Lidija Martinčić.

Ostale obavijesti

19. svibnja 2024.

Područne škole sudjeluju u obilježavanju akcije Svibanj- mjesec zaštite od požara

Manifestacija „Svibanj – mjesec zaštite od požara „ nacionalnog je karaktera i provodi se dugi niz godina.Učenici područnih škola Budrovac, […]

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content