NASLOVNICA / Novosti / Solidarnost na djelu

Solidarnost na djelu

13. listopada 2014.

U četvrtak 9.10.2014. godine su učenici naše škole sudjelovali u humanitarnoj Akciji „Solidarnost na djelu“.

Akcija se svake godine provodi u mjesecu listopadu na nivou Republike Hrvatske u svim selima i gradovima.

Akcija je dobrovoljna i humanitarna. U akciji je sudjelovalo 52 učenika od 4. do 8. Razreda. Oni su obilazili stanovnike našeg grada i prikupljali dobrovoljne novčane priloge. Građanima su davali simboličan bon, a ukupan novčani dobrovoljni prilog upisivali na listu na koju se svaki građanin potpisao.

Prikupljena sredstva preuzeli su volonteri Gradskog društva Crvenog križa Đurđevac i uplatili na žiro račun.

Prikupljeno je 7.616,00 kuna. Koordinator između učenika i volontera Crvenog križa je bila učiteljica Vesna Šijak.

Ovim putem se još jednom zahvaljujemo svim građanima i učenicima koji su sudjelovali u ovoj humanitarnoj akciji.

Sudjelovanjem u ovoj akciji usmjerenoj na dobrobit pojedinca i zajednice učenici su ostvarili jedan dio nastavnog plana i programa Građanskog odgoja i obrazovanja.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]