NASLOVNICA / Novosti / Soboslikarski radovi u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Soboslikarski radovi u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Autor:

28. studenoga 2016.

Učenici 3. i 4. razreda Gimnazije dr.Ivana Kranjčeva u Đurđevcu Jakob Adaković, Luka Gregurek, Bruno Kovačić, Ivan Miletić, Lovro Molnar i Pavao Šogorić volonterski su sudjelovali u soboslikanju 3 učionice odgojno-obrazovnih skupina Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac.

Boju za zidove donirao je gospodin Igor Pecikozić i njegov obrt Zid. Ovim putem od srca se zahvaljujemo gospodinu Pecikoziću, navedenim učenicima i pedagoginji Gimnazije dr.Ivana Kranjčeva Jasni Horvat-Vlahović što su nam uljepšali prostore učionice u kojoj svakodnevno boravimo.

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content