NASLOVNICA / Novosti / Soboslikarski radovi u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Soboslikarski radovi u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Autor: Marija Dautanec Božić

28. studenoga 2016.

Učenici 3. i 4. razreda Gimnazije dr.Ivana Kranjčeva u Đurđevcu Jakob Adaković, Luka Gregurek, Bruno Kovačić, Ivan Miletić, Lovro Molnar i Pavao Šogorić volonterski su sudjelovali u soboslikanju 3 učionice odgojno-obrazovnih skupina Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac.

Boju za zidove donirao je gospodin Igor Pecikozić i njegov obrt Zid. Ovim putem od srca se zahvaljujemo gospodinu Pecikoziću, navedenim učenicima i pedagoginji Gimnazije dr.Ivana Kranjčeva Jasni Horvat-Vlahović što su nam uljepšali prostore učionice u kojoj svakodnevno boravimo.

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content