NASLOVNICA / Novosti / Školsko natjecanje iz Povijesti

Školsko natjecanje iz Povijesti

06. veljače 2018.

Danas. 6. veljače 2018., u našoj je školi održano školsko Natjecanje iz Povijesti za sedme razrede.

Prvo je mjesto osvojila Marta Globan iz 7. d razreda, drugo Jurica Švraka (7. d), a treće mjesto Marlena Jambrušić (7. c). Sudjelovali su još Margareta Mežnarić (7. c), Dominik Legradi (7. c) i Ema Patačko (7. c).
Njihova je mentorica učiteljica Povijesti Katica Tomrlin.
Učiteljica pohvaljuje sve učenike za uložen trud u pripreme za školsko natjecanje.                                                                                                                              učiteljica Katica Tomrlin

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]