NASLOVNICA / Novosti / Školsko natjecanje iz matematike

Školsko natjecanje iz matematike

Autor: Jasmina Filipović Konjarek

29. siječnja 2020.

U ponedjeljak, 27. siječnja 2020. godine u našoj je školi održano Školsko natjecanje iz matematike. Na natjecanju je sudjelovalo 20 učenika od petog do osmog razreda.

5.razred

Ana Zlatec, Dario Fučijaš, Dominik Paro, Lucian Lacković, Leonarda Hrženjak, Filip Tomrlin, Ivano Širec, Laura Konjarek, Barbara Kovačević

6. razred

Dora Arap, Una Dujmović, Franjo Bušić, Luka Vedriš

7.razred

Nera Tomrlin, Ivan Kuzmić, Lucija Vukres

8. razred

Fran Vlahović,Đuro Bušić, Ivan Smesnik i Matea Šćuka

Na županijsko natjecanje predloženi su učenici Ana Zlatec,Dario Fučijaš, Dora Arap, Nera Tomrlin, Ivan Kuzmić i Fran Vlahović.

Čestitke svim učenicima na postignutim rezultatima!

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]