NASLOVNICA / Novosti / Školsko natjecanje iz Matematike

Školsko natjecanje iz Matematike

02. veljače 2018.

U četvrtak, 25.siječnja 2018. godine u našoj je školi održano Školsko natjecanje iz matematike. Na natjecanju je sudjelovalo 28 učenika od četvrtog do osmog razreda.

4. razred

Roko Hosi, Sven Golub i Ivan Imbriša

5.razred

Ivan Kuzmić, Nera Tomrlin, Patrik Fišer, Lucija Vukres, Lea Smiljanec, Luka Carek, Antonija Petrović,  Ivan Golub, Korina Jambrušić, Sven Legradi, Laura Kopljarević, Šimun Franković, Matej Štefanov, Karlo Šokec, Teodora Đuričić

6. razred

Emilija Marić, Đuro Bušić, Ivan Smesnik i Fran Vlahović

7. razred

Marina Jendrašić, Laura Čeko, Klara Vukres i Iris Švaco

8. razred

Mario Dergez i Lea Franković

Na županijsko natjecanje predloženi su učenici Roko Hosi, Ivan Kuzmić, Nera Tomrlin, Patrik Fišer, Lucija Vukres, Lea Smiljanec, Marina Jendrašić i Mario Dergez.

Čestitke svim učenicima na postignutim rezultatima!

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]