NASLOVNICA / Novosti / Školsko natjecanje iz informatike

Školsko natjecanje iz informatike

23. siječnja 2017.

U četvrtak, 19. siječnja 2017. održano je školsko natjecanje iz informatike. Učenici su se natjecali u dvije kategorije.

U kategoriji Osnove informatike Luka Rogoz, 8.c osvojio je 1. mjesto i ima najbolji rezultat u županiji na školskom natjecanju. Karlo Grgičin, 8.c osvojio je 2. mjesto i njegov rezultat je 6. u županiji. Mentor učenicima je učiteljica Davorka Hrženjak.

U kategoriji Primjena algoritama Fran Vlahović, 5.d osvojio je 1. mjesto, a Tamara Šimunic, 5.d, 2. mjesto. Mentor učenicima je učitelj Nikola Mihočka.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]