NASLOVNICA / Novosti / Školsko Natjecanje iz hrvatskog jezika

Školsko Natjecanje iz hrvatskog jezika

Autor:

05. veljače 2018.

Danas. 5. veljače 2018., u našoj je školi održano školsko Natjecanje iz Hrvatskog jezika za sedme i osme razrede. 

U kategoriji sedmih razreda prvo je mjesto osvojila Ema Gašparić iz 7. a razreda, drugo Željko Zebec iz 7. d razreda, a treće mjesto Korina Fuček iz 7. d razreda. Sudjelovali su još i Maris Popović (7. d) i Franka Blažok (7. d). Njihovi su mentori učitelji Hrvtskoga jezika Kristina Peršić i Vjekoslav Čordašev. U kategoriji osmih razreda prvo je mjesto osvojila Karolina Kicivoj iz 8. c razreda, drugo mjesto podijelile su Laura Kandučar Valent iz 8. d i Ivana Antoljak,  iz 8. c razreda, a treće je mjesto osvojila Ema Čorba iz 8. d. Sudjelovali su još i Ružica Gavrić (8. d), Lucija Smes (8. a), Tamara Gašparić (8. a), Tomislav Čukljaš (8. d), Luka Tomrlin (8. c), Alenka Ščerbek (8. a), Tamara Vukšan (8. a) i Nikola Matekov (8. c). Njihovi su mentori učitelji Hrvatskog jezika Ivana Jakopčević i Antonela Carek.

Učitelji pohvaljuju sve učenike za odličan uspjeh na školskome natjecanju.

                                                  

                                                                           učiteljica Antonela Carek

Ostale obavijesti

27. ožujka 2023.

“Ljubičasti dan”-fotogalerija

Tijekom današnjeg dana učenici naše škole zajedno s učiteljima prigodno su obilježili “Ljubičasti dan” -dan podrške osobama oboljelih od epilepsije. […]

25. ožujka 2023.

Debata u OŠ Molve

U petak, 24.3.2023. učenici naše škole Paola Šestak, Luka i Karlo Sabolić, Mia Robotić i Petra Čeko posjetili su – […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content