NASLOVNICA / Novosti / Školsko natjecanje iz hrvatskog jezika

Školsko natjecanje iz hrvatskog jezika

06. veljače 2014.

Jučer, 5. veljače 2014. godine, održano je školsko natjecanje iz hrvatskog jezika.

U nastavku vijesti možete vidjeti rezultate natjecanja.

U kategoriji sedmih razreda pobijedila je učenica Tena Picek, s osvojenih 54 boda. Njezina mentorica je učiteljica Ivana Jakopčević.

U kategoriji osmih razreda pobijedio je učenik Karlo Hrpalo, s osvojenih 48 bodova. Njegova mentorica je učiteljica Antonela Carek.

U privitku ove vijesti možete pronaći Excelovu tablicu sa svim sudionicima natjecanja i bodovima koje su sakupili.

Priloženi dokumenti:
981_01_HRVATSKI_2014_OS_GK_DJ.xls

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]