NASLOVNICA / Novosti / Školsko natjecanje iz Geografije

Školsko natjecanje iz Geografije

Autor:

04. veljače 2018.

Školsko natjecanje iz Geografije u našoj je školi održano 1. veljače 2018., a natjecalo se 25 učenika od petog do osmog razreda.

Iz osmog razreda sudjelovale su dvije učenice, Lucija Smes i Tamara Gašparić koja je osvojila prvo mjesto.Iz sedmog razreda sudjelovalo je četvero učenika.Ema Gašparić  osvojila je prvo mjesto, Petra Jančijev drugo mjesto, Iris Švaco treće mjesto, a na četvrtom mjestu nalazi se Karlo Kovač.Iz šestog razreda natjecalo se najviše učenika, njih čak jedanaest. Prvo su mjesto osvojila dva učenika, Antun Marić i David Kuzmić, a drugo mjesto osvojila je Tamara Martinčić. Sudjelovali su i sljedeći učenici: Dorotea Lončar, Nika Mladić, Petar Rogoz,  Dorotea Bednaić, Natalija Paro, Lovro Rasinec, Iva Trogrlić i Marko Kolar.Iz petog razreda natjecalo se osam učenika. Prvo mjesto dijele dva učenika, Patrik Fišer i Ivan Kuzmić. Drugo mjesto osvojila je Nera Tomrlin, a treće mjesto Korina Jambrušić. Sudjelovali su i Anamarija Barberic, Gabrijela Franjić, Luka Grumerec i Antonija Petrović.

Svim učenicima koji su sudjelovali u natjecanju čestitamo na rezultatima.

                                                                                              učitelj Saša Senjan

Ostale obavijesti

29. rujna 2022.

Šahovska grupa počela s radom

Danas, 29. rujna 2022. godine, počela je s radom Šahovska grupa. Okupilo se dvadeset polaznika koji će pod vodstvom učitelja […]

29. rujna 2022.

NAJAVA: Obilježavanje Dječjeg tjedna

Idućeg tjedna u našoj školi raznim aktivnostima obilježavamo dječji tjedan. OBILJEŽAVANJE DJEČJEG TJEDNA Dječji tjedan je tradicionalna godišnja akcija i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content