NASLOVNICA / Novosti / Školsko natjecanje iz Fizike
Autor:
22. siječnja 2020.
Danas , 22.siječnja 2020. , održano je Školsko natjecanje iz Fizike.
Natjecanje se odvijalo u istoj kategoriji za učenike sedmih i osmih razreda.Učenike je pripremala učiteljica fizike Nataša Mikuš.U nastavku pogledajte ostvarene rezultate natjecanja.
1.Augustin Šestak, 8.c
2.Marija Preradović, 8.a
3.Petra Pintarić, 8.a
4.mjesto dijele Patrik Fišer 7.a i
Nika Mladić, 8.a
5.mjesto dijele David Čeko , 8.c
Matej Funtek, 7.a i
Vedran Stanešić, 8.a
6. mjesto dijele Matija Grgičin 8.a i Petar Rogoz 8.a
Na Županijsko natjecanje iz Fizike pozvani su učenici Augustin Šestak i Marija Preradović.
Čestitke učenicima na radu i trudu !!!
10. lipnja 2026.
10. lipnja 2026. godine u Odjelima za učenike s teškoćama održana je podjela priznanja i nagrada učenicima Odjela koji su […]
10. lipnja 2026.
U utorak, 9. lipnja 2026. godine, učenici osmih razreda naše škole (8.a, 8.b, 8.c i 8.d) u pratnji svojih razrednika […]