NASLOVNICA / Novosti / Školsko natjecanje iz Engleskog jezika

Školsko natjecanje iz Engleskog jezika

29. siječnja 2019.

Dana 23. siječnja 2019. godine u našoj je školi održano školsko natjecanje iz Engleskog jezika.

U kategoriji osnovnih škola natječu se učenici osmih razreda. Na natjecanju je sudjelovalo dvanaestero učenika naše škole : Ivan Furdić, Ema Gašparić, Marlena Jambrušić, Marina Jendrašić, Tihana Kožar, Ema Lovrak, Lovro Počepan, Petar Seleš, Tamara Šokec, Jurica Švraka, Željko Zebec i Laura Zvonar.

Najbolji rezultat na natjecanju ostvarila je Marina Jendrašić, drugo mjesto zauzela je Ema Gašparić, a na treće mjesto plasirao se Željko Zebec. Mentorice učenika bile su učiteljice Arijana Lenardić i Maja Mlinarić Horvat.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]