NASLOVNICA / Novosti / Školsko natjecanje iz Engleskog jezika

Školsko natjecanje iz Engleskog jezika

Autor:

29. siječnja 2019.

Dana 23. siječnja 2019. godine u našoj je školi održano školsko natjecanje iz Engleskog jezika. 

U kategoriji osnovnih škola natječu se učenici osmih razreda. Na natjecanju je sudjelovalo dvanaestero učenika naše škole : Ivan Furdić, Ema Gašparić, Marlena Jambrušić, Marina Jendrašić, Tihana Kožar, Ema Lovrak, Lovro Počepan, Petar Seleš, Tamara Šokec, Jurica Švraka, Željko Zebec i Laura Zvonar.

Najbolji rezultat na natjecanju ostvarila je Marina Jendrašić, drugo mjesto zauzela je Ema Gašparić, a na treće mjesto plasirao se Željko Zebec. Mentorice učenika bile su učiteljice Arijana Lenardić i Maja Mlinarić Horvat.

Ostale obavijesti

29. rujna 2022.

Šahovska grupa počela s radom

Danas, 29. rujna 2022. godine, počela je s radom Šahovska grupa. Okupilo se dvadeset polaznika koji će pod vodstvom učitelja […]

29. rujna 2022.

NAJAVA: Obilježavanje Dječjeg tjedna

Idućeg tjedna u našoj školi raznim aktivnostima obilježavamo dječji tjedan. OBILJEŽAVANJE DJEČJEG TJEDNA Dječji tjedan je tradicionalna godišnja akcija i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content