NASLOVNICA / Novosti / Školsko natjecanje iz Engleskog jezika

Školsko natjecanje iz Engleskog jezika

29. siječnja 2018.

Dana 24. siječnja 2018. godine u našoj je školi održano školsko natjecanje iz Engleskog jezika. U kategoriji osnovnih škola natječu se učenici osmih razreda.

Na natjecanju je sudjelovalo dvanaestero učenika naše škole: MinjaBanjac, Tomislav Čukljaš, Bernarda Đuričić, Tamara Gašparić, Ružica Gavrić, Nika Hrvoić, Laura Kandučar Valent, Edi Lazar, Lucija Smes, Mato Vidaković, Tamara Vukšan i Borna Zglavnik.

Najbolji rezultat na natjecanju ostvarila je Nika Hrvoić, drugo mjesto podijelili su Tamara Vukšan i Mato Vidaković, a treće je mjesto osvojio Tomislav Čukljaš. Mentorice učenika bile su učiteljice Pavla Delija i Maja Mlinjarić Horvat.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.