NASLOVNICA / Novosti / Školsko natjecanje iz Engleskog jezika

Školsko natjecanje iz Engleskog jezika

29. siječnja 2018.

Dana 24. siječnja 2018. godine u našoj je školi održano školsko natjecanje iz Engleskog jezika. U kategoriji osnovnih škola natječu se učenici osmih razreda.

Na natjecanju je sudjelovalo dvanaestero učenika naše škole: MinjaBanjac, Tomislav Čukljaš, Bernarda Đuričić, Tamara Gašparić, Ružica Gavrić, Nika Hrvoić, Laura Kandučar Valent, Edi Lazar, Lucija Smes, Mato Vidaković, Tamara Vukšan i Borna Zglavnik.

Najbolji rezultat na natjecanju ostvarila je Nika Hrvoić, drugo mjesto podijelili su Tamara Vukšan i Mato Vidaković, a treće je mjesto osvojio Tomislav Čukljaš. Mentorice učenika bile su učiteljice Pavla Delija i Maja Mlinjarić Horvat.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]