NASLOVNICA / Natjecanja / Školsko natjecanje iz biologije
Autor: Maja Šalamon Nemet
03. ožujka 2021.
Školsko natjecanje iz biologije je održano 10. veljače u srijedu. Školskom natjecanju se odazvalo 15 učenika. Osam učenika iz osmog razreda i sedam učenika sedmog razreda. Iz osmog razreda to su slijedeći učenici: Nera Tomrlin, Luka Carek, Antonija Petrović, Anamarija Barberic, Manda Cimerman, Sabrina Vicković, Lucija Vukres i Lisa List. Iz sedmog razreda to su bili: Karol Stanešić, Ivan Imbriša, Borna Živko, Lana Čorba, Luka Vedriš, Marko Horvat i Niko Brgles. Mentorica učenicima je učiteljica Martina Lovrak Ivanov.
Na županijsko natjecanje iz biologije su se plasirali učenici osmog razreda: Nera Tomrlin, Luka Carek i Antonija Petrović.
Čestitke svim učenicima na odazivu, trudu i dodatnom radu a plasiranima želimo puno uspjeha na županijskom natjecanju.
učiteljica Martina Lovrak Ivanov
21. svibnja 2026.
Međunarodno matematičko natjecanje „Klokan bez granica 2026.“ održano je 19. ožujka 2026., a ovih su dana u školu pristigle simbolične […]
11. svibnja 2026.
Učenice Brigita Maznik (6.a), Lana Divjačko, Ana Franičević (7.d), (ispit znanja) i Mirna Rogoz(6.b) (kreativni uradak) u petak, 8. svibnja […]