NASLOVNICA / Novosti / Školsko natjecanje iz Biologije
Autor: Martina Lovrak Ivanov
13. veljače 2020.
U petak 7. veljače 2020. godine održano je Školsko natjecanje iz Biologije. Natjecanju je pristupio 12 učenika.
Iz sedmog razreda natjecanju je pristupila Nera Tomrlin , Luka Carek, Korina Jambrušić, Ivan Zvonimir Golub, Sabrina Vicković i Anamarija Barberic.
Iz osmog razreda natjecanju su pristupili slijedeći učenici: Petra Pintarić, Jana Vinković, Marija Preradović, Nika Mladić, Maks Zlatec Cirkveni i Luka Konjarek..
Na županijsko natjecanje iz biologije predloženi su svi učenici sedmog razreda koji su pristupili natjecanju te Petra Pintarić, Jana Vinković i Marija Preradović iz 8. razreda.
Čestitke svim učenicima na postignutim rezultatima.
14. lipnja 2026.
Viktor Jakubovskij, učenik 2. c razreda je i ove godine ponio titulu najčitača OŠ Đurđevac. U prvom razredu pročitao je […]
10. lipnja 2026.
10. lipnja 2026. godine u Odjelima za učenike s teškoćama održana je podjela priznanja i nagrada učenicima Odjela koji su […]