NASLOVNICA / Novosti / Školsko natjecanje iz Astronomije

Školsko natjecanje iz Astronomije

17. siječnja 2020.

Dana 17.1.2020. u našoj školi održano je Školsko natjecanje iz Astronomije.

Na natjecanje su se mogli prijaviti učenici od 5.-8. razreda,dakle bile su četiri kategorije.Učenici naše škole natjecali su se samo u dvije kategorije i to u kategoriji sedmog i osmog razreda.Osmi razred predstavljali su učenici Antonio Kolar i David Čeko, a sedmi razred učenice  Jana Jaković, Ana Furdić i Ana Počepan. Učenike je pripremala učiteljica fizike Nataša Mikuš.    Rezultati natjecanja:

7.razred 1. Ana Počepan ,7.b 2. Ana Furdić ,7.b 3. Jana Jaković ,7.b

8.razred 1. Antonio Kolar ,8.c 2. David Čeko , 8.c

Čestitamo učenicima na uspjehu i trudu!

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]