NASLOVNICA / Novosti / Školska priredba "Blagdani nam stižu"

Školska priredba “Blagdani nam stižu”

15. prosinca 2012.

U četvrtak, 13. prosinca 2012. godine, u sportskoj dvorani naše škole, održana je školska priredba "Blagdani nam stižu".

U devedeset minuta moglo se je vidjeti puno pjesme, plesa, recitacija i folklora. Nastupili su mali i veliki zbor naše škole, razni recitatori, dramske skupine, folkloraši i grupa suvremenih plesača.

Oko 130 učenika pokazalo je svoje umijeće u dvadesetak točaka koje su pripremili sa svojim učiteljicama.

Publika je ispunila dvoranu do posljednjeg mjesta te je svaki nastup nagradila zasluženim pljeskom.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]