NASLOVNICA / Novosti / Školska priredba "Blagdani nam stižu"

Školska priredba “Blagdani nam stižu”

15. prosinca 2012.

U četvrtak, 13. prosinca 2012. godine, u sportskoj dvorani naše škole, održana je školska priredba "Blagdani nam stižu".

U devedeset minuta moglo se je vidjeti puno pjesme, plesa, recitacija i folklora. Nastupili su mali i veliki zbor naše škole, razni recitatori, dramske skupine, folkloraši i grupa suvremenih plesača.

Oko 130 učenika pokazalo je svoje umijeće u dvadesetak točaka koje su pripremili sa svojim učiteljicama.

Publika je ispunila dvoranu do posljednjeg mjesta te je svaki nastup nagradila zasluženim pljeskom.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]