NASLOVNICA / Novosti / Sjednica školskog odbora

Sjednica školskog odbora

Autor: Nikola Vuković

11. studenoga 2011.

Iduća sjednica Školskog odbora sazvana je za četvrtak 17.studenoga 2011. u 17 sati!

Kao što Vas je kolega Mihočka izvjestio s današnjim danom , 11.studenoga 2011.( dolazak pošte ) završilo je razdoblje zaprimanja zamolbi za radno mjesto ravnatelja škole. U dogovoru s predsjednikom Školskog odbora , gospodinom Marijanom Panićem određeno je da  se u četvrtak 17.studenoga 2011.godine u 17 sati održi sjednica Školskog odbora. Razmatrat će se prijedlog Statuta naše škole, donijet će se  nekoliko Pravilnika važnih za rad škole , a kao zadnja točka biti će izbor ravnatelja škole.  O rezultatu glasovanja članova Školskog odbora izvjestit ću Vas 17.studenoga 2011.

Zamjenik ravnatelja:

Nikola Vuković, prof.

Ostale obavijesti

01. veljače 2023.

KAJ SO JELI NAŠI STARI?

U Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju, dana 31.1. 2023. održana je prva u nizu kuharskaradionica. Nakon kraćeg istraživanja […]

01. veljače 2023.

Priprema djece za upis u prvi razred

U protekla dva tjedna stručni suradnici škole (psihologinja, logopedinja i pedagog) te ravnatelj škole kroz različite aktivnosti upoznali su buduće […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content