NASLOVNICA / Novosti / Sjednica školskog odbora

Sjednica školskog odbora

Autor: Nikola Vuković

11. studenoga 2011.

Iduća sjednica Školskog odbora sazvana je za četvrtak 17.studenoga 2011. u 17 sati!

Kao što Vas je kolega Mihočka izvjestio s današnjim danom , 11.studenoga 2011.( dolazak pošte ) završilo je razdoblje zaprimanja zamolbi za radno mjesto ravnatelja škole. U dogovoru s predsjednikom Školskog odbora , gospodinom Marijanom Panićem određeno je da  se u četvrtak 17.studenoga 2011.godine u 17 sati održi sjednica Školskog odbora. Razmatrat će se prijedlog Statuta naše škole, donijet će se  nekoliko Pravilnika važnih za rad škole , a kao zadnja točka biti će izbor ravnatelja škole.  O rezultatu glasovanja članova Školskog odbora izvjestit ću Vas 17.studenoga 2011.

Zamjenik ravnatelja:

Nikola Vuković, prof.

Ostale obavijesti

21. listopada 2021.

Posjet školskoj knjižnici – u društvu sa slikovnicama

U povodu obilježavanja Godine čitanja 2021., ali i Mjeseca hrvatske knjige, učenici 1. i 3. razreda te 3. odgojna skupina […]

20. listopada 2021.

Svjetski dan kravate u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Kravata je jedini hrvatski simbol koji je univerzalno poznat i prepoznatljiv. Dan kravate obilježava se 18. listopada. Tom su prigodom […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content