NASLOVNICA / Novosti / Sjednica školskog odbora

Sjednica školskog odbora

Autor: Nikola Vuković

11. studenoga 2011.

Iduća sjednica Školskog odbora sazvana je za četvrtak 17.studenoga 2011. u 17 sati!

Kao što Vas je kolega Mihočka izvjestio s današnjim danom , 11.studenoga 2011.( dolazak pošte ) završilo je razdoblje zaprimanja zamolbi za radno mjesto ravnatelja škole. U dogovoru s predsjednikom Školskog odbora , gospodinom Marijanom Panićem određeno je da  se u četvrtak 17.studenoga 2011.godine u 17 sati održi sjednica Školskog odbora. Razmatrat će se prijedlog Statuta naše škole, donijet će se  nekoliko Pravilnika važnih za rad škole , a kao zadnja točka biti će izbor ravnatelja škole.  O rezultatu glasovanja članova Školskog odbora izvjestit ću Vas 17.studenoga 2011.

Zamjenik ravnatelja:

Nikola Vuković, prof.

Ostale obavijesti

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi

Objava javnog poziva za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Đurđevac u […]

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce

Objava javnog poziva za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content