NASLOVNICA / Novosti / Sigurnost u prometu

Sigurnost u prometu

Autor:

21. prosinca 2017.

20. prosinca 2017. Odjele za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac posjetili su policijski službenik Policijske postaja Đurđevac Marijan Domović i djelatnik Auto-kluba Đurđevac Pero Krešić te održali  edukativno predavanje na temu sigurnog sudjelovanja djece u prometu. 

Uz navedenu temu djeca su upozorena na opasnosti od nepropisnog rukovanja pirotehničkim sredstvima sukladno aktualnoj akciji „Mir i dobro“. Učenici su pažljivo slušali predavanje, sudjelovali u njemu te na kraju postavljali pitanja. Prije odlaska, djeci su podijeljeni reflektirajući ovratnici, kabanice i slikovnice.   

Ostale obavijesti

14. rujna 2021.

Odjeli za djecu s teškoćama u razvoju obilježili Hrvatski olimpijski dan

U petak, 13. rujna 2021., pred utvrdom Stari grad okupili su se učenici osnovne i srednje škole te vrtićevci u […]

14. rujna 2021.

Posjet ravnateljice Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke županije Marine Perice Odjelima za djecu s teškoćama u razvoju

Uoči Svjetskog dana prve pomoći Odjele za djecu s teškoćama u razvoju posjetila je ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content