NASLOVNICA / Novosti / Sigurnost u prometu

Sigurnost u prometu

Autor: Marija Dautanec Božić

21. prosinca 2017.

20. prosinca 2017. Odjele za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac posjetili su policijski službenik Policijske postaja Đurđevac Marijan Domović i djelatnik Auto-kluba Đurđevac Pero Krešić te održali  edukativno predavanje na temu sigurnog sudjelovanja djece u prometu. 

Uz navedenu temu djeca su upozorena na opasnosti od nepropisnog rukovanja pirotehničkim sredstvima sukladno aktualnoj akciji „Mir i dobro“. Učenici su pažljivo slušali predavanje, sudjelovali u njemu te na kraju postavljali pitanja. Prije odlaska, djeci su podijeljeni reflektirajući ovratnici, kabanice i slikovnice.   

Ostale obavijesti

06. prosinca 2023.

STEAM Escape Room u sedmim razredima

U utorak, 5. prosinca 2023., učenike 7.a, 7.b, 7.c i 7.d razreda posjetile su predstavnice Escape Rooma iz Osijeka. Učenici su sudjelovali na […]

06. prosinca 2023.

Sveti Nikola posjetio Odjel za učenike s teškoćama u razvoju

Dana 6.12.2023. godine, Odjele za učenike s teškoćama u razvoju posjetili su Sveti Nikola i Krampus, pomagači Svetog Nikole iz […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content