NASLOVNICA / Novosti / Sigurnost u prometu

Sigurnost u prometu

Autor:

21. prosinca 2017.

20. prosinca 2017. Odjele za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac posjetili su policijski službenik Policijske postaja Đurđevac Marijan Domović i djelatnik Auto-kluba Đurđevac Pero Krešić te održali  edukativno predavanje na temu sigurnog sudjelovanja djece u prometu. 

Uz navedenu temu djeca su upozorena na opasnosti od nepropisnog rukovanja pirotehničkim sredstvima sukladno aktualnoj akciji „Mir i dobro“. Učenici su pažljivo slušali predavanje, sudjelovali u njemu te na kraju postavljali pitanja. Prije odlaska, djeci su podijeljeni reflektirajući ovratnici, kabanice i slikovnice.   

Ostale obavijesti

26. studenoga 2022.

RADIONICA POVODOM NADOLAZEĆEG BLAGDANA BOŽIĆA

Krajem mjeseca studenoga održana je radionica s roditeljima Prve odgojno obrazovne skupine pod vodstvom učiteljice Matee Melnjak. Radionica je bila […]

26. studenoga 2022.

IZRADA ADVENTSKOG VIJENCA- ODJELI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Povodom nadolazećeg blagdana Božića i predbožićnog vremena učenici Druge odgojno obrazovne skupine zajedno sa učiteljicom Emom Jančevec izradili su zajednički […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content