NASLOVNICA / Novosti / Sigurno u školu s HAK-om

Sigurno u školu s HAK-om

Autor: Maja Šalamon Nemet

28. rujna 2023.

25. rujna 2023. godine u školskoj sportskoj dvorani je za učenike prvih razreda organizirano predavanje na temu sigurnosti u prometu. Predavači su bili djelatnici Policijske postaje i Hrvatskog autokluba Đurđevac, Veronika Šipek i Pero Krešić. Predavači su s učenicima razgovarali o pravilima ponašanja u prometu pješaka ili putnika u automobilu. Kroz zanimljiv i poučan razgovor učenici su razmijenili znanja i svoja iskustva sudionika u prometu.
Predavači su učenike na kraju razveselili prigodnim poklonom. O sigurnosti u prometu će prvašići učiti i ponavljati tijekom cijele nastavne godine, a u tome će im pomoći i slikovnica Sigurno u prometu koju su dobili na dar.

Sastavila: učiteljica Vesna Šijak

Ostale obavijesti

15. travnja 2024.

Kviz znanja povodom Noći knjige

Povodom ovogodišnje Noći knjige organiziramo školski kviz znanja! Tom prigodom organizirana je i prigodna prodaja otpisanih knjiga po simboličnim cijenama. […]

12. travnja 2024.

Natječaj “Podravina u stihovima”

Objavljujemo 11. Natječaj “Podravina u stihovima” za mlade pjesnike u kojem sudjeluju učenici viših razreda. Svi učenici pišu pjesme na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content