NASLOVNICA / Novosti / Sigurno u školu s HAK-om

Sigurno u školu s HAK-om

Autor: Maja Šalamon Nemet

28. rujna 2023.

25. rujna 2023. godine u školskoj sportskoj dvorani je za učenike prvih razreda organizirano predavanje na temu sigurnosti u prometu. Predavači su bili djelatnici Policijske postaje i Hrvatskog autokluba Đurđevac, Veronika Šipek i Pero Krešić. Predavači su s učenicima razgovarali o pravilima ponašanja u prometu pješaka ili putnika u automobilu. Kroz zanimljiv i poučan razgovor učenici su razmijenili znanja i svoja iskustva sudionika u prometu.
Predavači su učenike na kraju razveselili prigodnim poklonom. O sigurnosti u prometu će prvašići učiti i ponavljati tijekom cijele nastavne godine, a u tome će im pomoći i slikovnica Sigurno u prometu koju su dobili na dar.

Sastavila: učiteljica Vesna Šijak

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i ona za djecu s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content