NASLOVNICA / Novosti / Sigurno u prometu s HAK-om

Sigurno u prometu s HAK-om

20. rujna 2019.

Dana 20.rujna 2019. godine Odjele za učenike s teškoćama u razvoju posjetili su djelatnik Auto- kluba Đurđevac, gospodin Pero Krešić i policijski službenik Policijske postaje Đurđevac, gospodin Marijan Domović.

Učenicima su održali predavanje o pravilnom i sigurnom ponašanju u prometu.

Svi učenici pozorno su slušali predavanje, sudjelovali u raspravi te postavljali pitanja o prometu. Na kraju predavanja svim učenicima su podijelili edukativne  slikovnice o prometu, a učenici prvog razreda reflektirajuću kabanicu, majicu i ravnalo.

Zahvaljujemo gostima na posjeti i poklonima. Veselimo se idućem susretu!

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]