NASLOVNICA / Produženi boravak / Šetnje našim gradom

Šetnje našim gradom

Autor:

30. svibnja 2017.

U ljepotama našega grada učenici produženog boravka svakodnevno uživaju kroz brojne aktivnosti. Šetnje našim gradom su postale češće u ovim toplijim sunčanim danima. Sunce koje obasjava naš grad Đurđevac izmamilo je osmjehe naših učenika te ih poziva na igru u prirodi

Nakon pisanja domaćih zadaća i provođenja raznih radionica u našoj učionici, učenici se uvijek iznimno vesele provođenju slobodnog organiziranog vremena na svježem zraku. Raduju se igrama na školskom igralištu, u dvorištu naše škole, na dječjem igralištu u centru grada te šetnjama ulicama do dogovorenih lokacija. Vesela družba povremeno posjećuje simpatične stanovnike Hrvatske Sahare gdje osim druženja sa životinjama učenici uživaju u ljepotama krajolika i vožnji na kvad motorima za djecu. Učenici su zaključili da je najkvalitetnije i najzdravije druženje s prijateljima ono provedeno u prirodi.  

.

Ostale obavijesti

08. lipnja 2021.

Boravkaši u Posjetiteljskom centru Đurđevački pijesci

U srijedu, 2. lipnja 2021. godine, učenici produženog boravka posjetili su Posjetiteljski centar Đurđevački pijesci. Ispred Posjetiteljskog centra dočekao nas […]

27. svibnja 2021.

Zujimo zajedno kroz svemir pa sve do pčelinje košnice

Učenici 2. razreda produženog boravka proveli su zanimljiv tjedan istražujući tajne svemira. Tjedan su započeli motivacijskom pričom „Svemirci gaćoljupci spašavaju […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content