NASLOVNICA / Produženi boravak / Šetnje našim gradom

Šetnje našim gradom

Autor:

30. svibnja 2017.

U ljepotama našega grada učenici produženog boravka svakodnevno uživaju kroz brojne aktivnosti. Šetnje našim gradom su postale češće u ovim toplijim sunčanim danima. Sunce koje obasjava naš grad Đurđevac izmamilo je osmjehe naših učenika te ih poziva na igru u prirodi

Nakon pisanja domaćih zadaća i provođenja raznih radionica u našoj učionici, učenici se uvijek iznimno vesele provođenju slobodnog organiziranog vremena na svježem zraku. Raduju se igrama na školskom igralištu, u dvorištu naše škole, na dječjem igralištu u centru grada te šetnjama ulicama do dogovorenih lokacija. Vesela družba povremeno posjećuje simpatične stanovnike Hrvatske Sahare gdje osim druženja sa životinjama učenici uživaju u ljepotama krajolika i vožnji na kvad motorima za djecu. Učenici su zaključili da je najkvalitetnije i najzdravije druženje s prijateljima ono provedeno u prirodi.  

.

Ostale obavijesti

12. studenoga 2021.

Prvašići kao kreativci, graditelji i izumitelji

Prvašići su u listopadu s učiteljicom Marinom nastavili ostvarivati svoje kreativne ideje na određene zadatke. Učenici su se u svoje […]

10. studenoga 2021.

Listopad u 3. i 4. razredima produženog boravka

U listopadu je grupa učenika 3. i 4. razreda produženog boravka uživala u mnogim zajedničkim aktivnostima. Osim igara koje su […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content