NASLOVNICA / Produženi boravak / Šetnje našim gradom

Šetnje našim gradom

Autor:

30. svibnja 2017.

U ljepotama našega grada učenici produženog boravka svakodnevno uživaju kroz brojne aktivnosti. Šetnje našim gradom su postale češće u ovim toplijim sunčanim danima. Sunce koje obasjava naš grad Đurđevac izmamilo je osmjehe naših učenika te ih poziva na igru u prirodi

Nakon pisanja domaćih zadaća i provođenja raznih radionica u našoj učionici, učenici se uvijek iznimno vesele provođenju slobodnog organiziranog vremena na svježem zraku. Raduju se igrama na školskom igralištu, u dvorištu naše škole, na dječjem igralištu u centru grada te šetnjama ulicama do dogovorenih lokacija. Vesela družba povremeno posjećuje simpatične stanovnike Hrvatske Sahare gdje osim druženja sa životinjama učenici uživaju u ljepotama krajolika i vožnji na kvad motorima za djecu. Učenici su zaključili da je najkvalitetnije i najzdravije druženje s prijateljima ono provedeno u prirodi.  

.

Ostale obavijesti

24. prosinca 2022.

Božić dolazi – 3. i 4. razredi produženog boravka

Božićna je čarolija već punih mjesec dana zavladala učionicom produženog boravka. Vrata učionice učenici su ukrasili božićnim vijencem, a pano […]

21. prosinca 2022.

Čaroliju i radost donosi zima – 2. i 4.c razredi produženog boravka

Već početkom 12. mjeseca učenici produženog boravka vrijedno su krenuli u izradu božićnih dekoracija za školsku zadrugu “Mravlji lav” i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content